DUYURULAR

Hyundai Yeni i10’un İlk Çizimlerini Paylaştı.

• Hyundai, A segmentindeki modeli i10’ un seri üretim öncesi ilk çizimlerini paylas¸tı.

• Yeni i10, yerini alacagˆı modelden daha konforlu ve daha sportif olarak öne çıkıyor.

• Aracın dünya lansmanı, Eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı’ nda gerçekles¸tirilecek.

Hyundai, Yeni i10 'un tasarımını gözler önüne seren ilk çizimi nihayet paylas¸tı. Gelecek ay 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda (IAA) dünya lansmanı gerçekles¸tirilecek olan Yeni i10, yumus¸ak yüzeyler ve keskin çizgiler arasındaki kontrastı daha dinamik bir tasarımla vurguluyor. Yepyeni modelin boyutları, yerini aldıgˆı modele göre artmıs¸ durumda. Genis¸ligˆi, yüksekligˆi ve lastik ebatları büyüyen otomobil, A segmentinin sınırlarını zorlayarak kendinden büyük is¸lere imzasını atıyor.

Hyundai’ nin I·zmit fabrikasında üretilerek 45’ ten fazla ülkeye ihraç edilecek Yeni i10, genis¸ ön ızgarası, yeni farları, tamponu ve aerodinamigˆi iyiles¸tiren üçgen hava açıklıklarıyla oldukça sportif bir karaktere sahip.X s¸eklindeki yeni C sütunu, aracı tanımlarken, ayrıca bu modelin en önemli tasarım özelligˆi olarak da öne çıkıyor.Aracın birçok noktasında kullanılan bu üçgen tasarım dili, aslında modelin genis¸ligˆini ve dört kös¸edeki tekerleklerin pozisyonunu da vurguluyor.

Segmentinde lider olmak üzere yola çıkan Yeni i10, bir dizi yeni Connected Car ve güvenlik özelligˆine de sahip olacak.Blue Link®, Apple Car Play, Android Auto, kablosuz akıllı telefon s¸arjı ve arka görüs¸ kamerası gibi donanımlarıyla kendinden daha üst segmentteki modellere de göz dagˆı vermis¸ oluyor.Bunlara ek olarak, Yeni i10 sınıfındaki en kapsamlı güvenlik paketlerinden birine de sahip.I·leri Çarpıs¸ma Önleme Yardımı, sadece araç içindekileri degˆil aynı zamanda aracın önündeki yayaları tespit etmek için de ön radar sensörünü kullanıyor.Araç ayrıca, standart olarak Sürücü Dikkat Uyarısı ve S¸erit Takip Asistanı ile donatılmıs¸.

NEREDE

Kartaltepe Mah. 67. Sok. No:2 - Bayrampaşa - İstanbul
T : 0212 616 44 00 T : 0212 616 48 00

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 09:00 - 18:30
Cumartesi: 09:00 - 18:00
Pazar: 11:00 - 17:00

Servis

Haftaiçi: 08:30 - 18:30
Cumartesi: 09:00 - 17:00
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU